Огляд Mycredit

Мікрофінансовий сервіс Mycredit з’явився на території України в 2015 році. Він належить товариству з обмеженою відповідальністю «1 Безпечне агентство Потрібних Кредитів». Компанія працює на українському фінансовому ринку повністю легально, всі необхідні папери, які дозволяють їй займатися видачею кредитів громадянам України.

Важливою перевагою те, що отримати кредит тут можна навіть з поганою кредитною історією. Про те, як це зробити, докладніше можна прочитати тут: https://deltabank-online.com.ua/kredit-s-plohoj-kreditnoj-istoriej/ Якщо громадянин вперше звертається в компанію Майкредіт, для нього діє обмеження за сумою позики не більше 3 тисяч гривень. При наступних зверненнях розмір доступного кредиту буде рости, поки не досягне 10 тисяч гривень. Термін, на який можна оформити позику, від одного до тридцяти днів. Доступна пролонгація на тридцять п’ять днів, за умови погашення відсотків. Отримати гроші в борг можна з вісімнадцяти років, при наявності паспорта та ідентифікаційного коду.

Компанія не має офісів і відділень, її робота заснована на співпраці через Інтернет. Юридична адреса My credit 01011, Україна, м. Київ, Арсенальна площа, будинок 1-Б. Зв’язатися з клієнтською підтримкою завжди можна за наступними номерами: 0-800-214-111 це безкоштовний, багатоканальний номер, а також мобільні телефони 073-369-41-11, 067 369-41-11, 050-369-41-11. Співробітники компанії готові відповісти на запитання клієнтів щодня, з 9-00 до 23-00. Також можна написати my credit по електронній пошті support@mycredit.ua або відправити зворотну форму.

Діяльність організації здійснюється на підставі свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, номер 146, яке було отримано 20 жовтня 2015 року, а так само ліцензія, яку видала Національна комісія державного регулювання у сфері ринку фінансових послуг.

Чим відрізняється МайКредит від МФО українського ринку?

В компанії постійно діють цікаві акції та пропозиції. Новим клієнтом пропонується оформити позику фактично без відсотків розмір ставки складе всього 0.01%, а постійні клієнти можуть розраховувати на отримання двадцяти відсоткової знижки при оформленні чергової позики.

Судячи з відгуків про МайКредит, компанія працює дуже швидко заявку розглядають протягом трьох хвилин, це один з найшвидших сервісів в Україні.

Великим плюсом і те, що тут при простроченні даються додаткові три дні боржнику на те, щоб розрахуватися з боргами. Тобто пеня і штрафи не будуть нараховуватися в цей період, а процентна ставка буде залишатися незмінною. Такі умови обґрунтовані тим, що при оплаті кредиту через відділення банку або термінал гроші можуть йти протягом трьох днів, тому якщо людина в останній день переказав кошти, то може прострочити виплату.

Для постійних позичальників заявка підтверджується автоматично, якщо вони не знаходяться в списку боржників, тому на її розгляд йде кілька секунд. У MyCredit дуже високий відсоток схвалення заявок, тут готові надати гроші у борг пенсіонеру, студенту, громадянину без офіційної роботи. Лояльні вимоги до клієнтів дозволяють компанії активно розширювати свою базу, і постійно розвиватися, покращувати рівень обслуговування.

У Сервісі регулярно проводяться різні акції та розіграші цінних призів, крім того, можна отримати промокод, що дає право на отримання додаткової знижки. Для цього достатньо зайти на сторінку компанії в Фейсбук або телеграм, і ознайомиться з новинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *