Огляд Miloan

ohlyad-miloan

Miloan фінансова кредитна структура, яка надає грошову допомогу. Видача кредитів при первинному зверненні 500-1000 гривень. Для клієнтів, регулярно оформляють заявки на кредит, доступна фінансова підтримка до 7000 гривень. Гроші видаються на термін не більше 30 днів. Процедура надання Мілоан кредиту не займає багато часу, весь процес триває хвилин 20. Гроші можуть видаватися на різні цілі й потреби.

Ставка у відсотках в Мілоан

За Договором на надання фінансової допомоги Miloan відсотки нараховуються щодня. Нарахування ведеться на залишок кредиту. Розмір процентної ставки 1,3 5,4 залежно від суми. Чим вона більше, тим відсоток менше. Не передбачено додаткових комісійних. Клієнти можуть розрахувати самостійно суму і відсотки по кредиту на сайті за допомогою калькулятора, а за отриманими даними скласти заявку на отримання позики.

Кому доступний кредит в Miloan

У Мікрофінансовий організації Мілоан свої вимоги до позичальників:

 • клієнт повинен досягти 20-річного віку, але не бути старше 65;
 • мати в наявності карту банку, обов’язково українського;
 • не мати багато заборгованостей і прострочень по кредитах.

Як оформити Мілоан кредит

Для оформлення кредиту в Miloan, вам знадобиться паспорт, стільниковий телефон, ідентифікаційний номер (код) і банківська карта Mastercard або Visa. Пластик повинен бути обов’язково випущений українським банківською установою. Додатково буде потрібна фотографія. Процес оформлення заявки на сайті швидкий. Він повністю автоматизований і часу багато не відніме.

 1. Заповніть необхідні поля в анкеті, внесіть туди свої особисті відомості. Важливо вказувати коректну інформацію, так як буде проводитися перевірка кредитної історії. У разі виявлення невідповідності в позиці можуть відмовити.
 2. Сервіс перевірить правильність заповнення і запропонує внести дані карти банку, на яку будуть зараховуватися кредитні кошти. Пластик повинен належати вам, інший варіант не розглядається, при цьому доведеться пройти процедуру верифікації.
 3. Дочекайтеся дзвінка від менеджера МФО і підтвердіть свої наміри укласти кредитний договір.
 4. Рішення по кредиту буде прийнято протягом декількох хвилин. Можливо буде потрібно надати додаткові документи. Для цього вас запросять в офіс компанії до фахівця. Можлива перевірка зазначених контактів в анкеті для підтвердження вашої особистості. Результат рішення буде відправлений смс-повідомленням на телефон.
 5. При позитивному результаті Мілоан кредит на вашу карту зарахують миттєво

Як вчинити, якщо відмовлено в кредиті?

У такій ситуації, необхідно ще раз все перевірити.

 • Переконайтеся у правильності внесених відомостей.
 • Перевірте наявність не менше 1 гривні на рахунку банківського пластику.
 • Переконайтеся, що у вас не залишилося інших кредитних заборгованостей.
 • Спробуйте повторити заявку на кредит протягом місяця.

Повернення боргу по кредиту в Мілоан

Поки доступний тільки єдиний варіант погашення банківською карткою на сайті miloan ua. Для перегляду інформації за чинним кредитним договором, необхідно зайти в свій особистий кабінет. Всі подальші дії по перерахуванню боргу ведуться через нього.

Можна не переплачувати за позику, якщо закрити її достроково, можливість часткового погашення заборгованості, яка не передбачає додаткових комісій.

Часткова сума оплати- не менше десяти гривень. Так як відсотки на залишок нараховуються щодня, то вигідніше буде погасити всі заборгованості за діючим кредитом заздалегідь.

Наслідки несплати кредиту

Система Мілоан не проводить автоматичне списання грошових коштів з рахунку карти. Позичальник приймає рішення щодо закриття боргу самостійно. Платежі проводяться через особистий кабінет.

При несплаті обов’язкових платежів, сервіс намагається з’ясувати причину у позичальника і допомагає вирішити виниклу ситуацію. Клієнту пропонується пролонгація договору. Якщо ж у відповідь реакції від позичальника протягом довгого періоду немає, то зобов’язання по кредиту передається в колекторське агентство.

Пролонгація в мілоан кредиту

МФО дає можливість продовжити термін дії кредиту. Miloan пропонує оформити пролонгацію договору строком на 3 дні, тиждень або 15 днів. За додані дні ви оплачуєте фіксовану суму, а погашення всієї заборгованості за кредитом можна буде провести в кінці терміну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *