Огляд Kreditmarket

ohlyad-kreditmarke

Kreditmarket це фінансова компанія, яка спеціалізується на видачі споживчих кредитів населенню. На даний момент кредитування відбувається через численні філії та відділення банків-партнерів. Компанія Кредит маркет тісно співпрацює з багатьма фінансовими організаціями.

Умови кредитування

КредитМаркет за умовами кредитування більше нагадує банківську організацію, ніж МФО. Мінімальний пакет документів дає можливість оформити позику до 30 000 грн. Щоб отримати кредит з великим лімітом, потрібно надати довідку з місця працевлаштування або заручитися підтримкою поручителя. На прийняття рішення по позиці йде до 24 годин.

На сайті Kreditmarket ua можна подати заявку на отримання кредиту за програмами:

  • Для сім’ї. Кредит для сімейних пар до 100 000 грн строком на 5 років. Спеціальна вимога цієї сімейного кредиту наявність поручителя, яким може стати дитина старше 23-х років або один з батьків.
  • готівка. Надання позики готівкою до 100 000 грн на будь-які потреби. Термін кредитування до п’яти років. Паспорт, іпн та довідка про доходи обов’язкові.
  • Підприємницька позика. Кредит для власників бізнесу до 100 000 грн строком на три роки. Для оформлення позики знадобиться реєстраційний номер і декларація про доходи за 6 місяців.
  • Без довідки про доходи. Кредит до 30 000 гривень до трьох років для фізосіб.
  • Кредит на покупки. Ліміт в даному випадку складе до 100 000 грн терміном до 2 років. Витратити ці гроші можна на придбання побутової техніки, будівельних матеріалів, або меблів.
  • Кредит на придбання вживаного авто. Оформити кредит можна в будь-якому інтернет-магазині із зазначенням Кредитмаркет як головного кредитора. Основною вимогою цієї програми-наявність документів та довідки про доходи. Сума покупки стартує від 20 000 до 100 000 гривень, а термін погашення коливається від півроку до двох років.
  • Грошова позика готівкою до 200 000 грн оформляється в будь-якому відділенні компанії. За погашення кредиту раніше терміну прописаного в договорі не доведеться сплачувати штрафні збори.

Хто може оформити позику в Кредит Маркет

Оформити кредит може громадянин України не молодше 23 років і не старше 65 років, який здатний надати копії документів, що підтверджують особу (паспорт, іпн) і довідку про доходи. Без заставного майна та поручителів. Негативна кредитна історія може послужити причиною для відмови у видачі позики до 100 000 грн. У деяких випадках необхідно буде заручитися поручительством одного з позитивною кредитною історією. Остаточне рішення приймається кредитними експертами компанії протягом доби.

Як повернути борг в Kredit Market

Погасити кредит можна в режимі онлайн, скориставшись своєю банківською карткою за допомогою сервісу EasyPay, за допомогою платіжних терміналів або в касах банків за реквізитами.

Існує варіант дострокового часткового або повного закриття кредиту без штрафних санкцій. У разі прострочення нараховується пеня в розмірі 0,3% від суми позики. Затримки по виплатах негативно позначиться на вашому кредитному рейтингу, оскільки інформація передається в УБКІ.

Діяльність здійснюється за Ліцензією Держфінпослуг України АВ No 580561 від 11.01.2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *