Огляд E-groshi

ohlyad-e-groshi

E-groshi компанія, яка займається мікрокредитуванням фізичних осіб. Вона пропонуємо своїм клієнтам онлайн кредит на карту на чесних і безпечних умовах. Сервіс постійно вдосконалюється, щоб позичальникам було максимально зручно їм користуватися. Заявки обробляються автоматизованою системою, завдяки якій отримати онлайн кредит можна в будь-який час доби, в будні, вихідні та святкові дні.

Особливості кредитування

Компанія «Е гроші» може видати кредит на карту в розмірі до 20 тис. гривень. Користуватися позикою можна протягом 58 днів. На прийняття рішення по заявці зазвичай йде близько 5 хвилин. Ще 5 хвилин потрібно для переказу коштів на карту клієнта.

Сервіс пропонує три програми мікрокредитування:

  • кредит «На відпустку»: 10 тис гривень на 31 день; з 1 по 14 день 0,1% в день; з 15 по 31 день 2% в день;
  • кредит «Європейський»: 3000 гривень на 1 міс -0,33% на перші 11 днів; 2% в наступні дні;
  • кредит «Вигідний для всіх» 20 тис. гривень під 1,99%. До повернення боргу можна приступити через 31 день.

Як отримати і повернути гроші

Позику онлайн на банківську карту видається після заповнення заявки. Для цього вам знадобиться паспорт, код ІПН, карта будь-якої фінустанови і мобильній телефон. Після заповнення анкети має прийти підтвердження. Далі потрібно буде пройти верифікацію карти, ознайомитися з кредитним договором, підтвердити свою згоду з умовами сервісу. Кошти надійдуть на рахунок протягом декількох хвилин.

Звернувшись в компанію, ви знайдете простий і зручний інтерфейс, оперативність, лояльність і якісне обслуговування. Імовірність схвалення кредитної заявки досягає 96%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *