Огляд Crediplus

Creditplus.ua авторитетна мікрофінансова організація, яка з’явилася на ринку мікрокредитування порівняно недавно. За короткий проміжок часу кредитор зумів зайняти лідируючі позиції і завоювати довіру великої кількості клієнтів.

Кредит Плюс забезпечує всіх клієнтів взаємовигідними умовами співпраці, так що ви без проблем зможете отримати гроші на банківську карту і вирішити нагальні фінансові питання.

Послуги МФО будуть корисні тим, кому потрібна грошова підтримка на невеликий час. Наприклад, ви можете взяти кредит до зарплати. Також багато хто користується мікрокредитуванням для покупки подарунків. За допомогою Кредит Плюс ви можете встигнути купити палаючу путівку і повернути гроші вже після відпочинку.

В цілому клієнти пишуть відгуки в позитивному ключі. Мікрофінансова організація дорожить репутацією і завжди йде назустріч навіть самим проблемним позичальникам.

Компанія була заснована в 2017 році. Творцям вдалося зібрати команду зі справжніх професіоналів. Швидкість обробки заявок, що надходять, і якість підтримки клієнтів знаходяться на найвищому рівні. З урахуванням того, що на сьогоднішній день актуальні пропозиції надходять від великої кількості МФО, перш ніж зробити остаточний вибір, варто знайомитися з усіма умовами.

Незалежно від того, куди ви звертаєтеся за отриманням грошової позики, за використання кредитних коштів потрібно платити. Тільки якщо в банку Ви оплачуєте річну процентну ставку, розбиту по місяцях, то в МФО відсоток нараховується кожен день.

Для тих, хто звертається за Послугами перший раз, перша позика буде під 0,9% в день. Це акційна пропозиція, яка завжди дійсно для новачків. Надалі кредити видаються вже під 1,8%. На головній сторінці Creditplus.ua ви можете воспольщоваться кредитним калькулятором.

Кому видають кредити?

Скористатися грошовою позикою від мікрофінансової організації можуть практично все. Кредитор відрізняється лояльним ставленням до цільової аудиторії. Варто відзначити, що мінімум 4 з 5 заявок отримують ствердну відповідь. Але і ряд правил з обмеженнями, яким важливо відповідати:

 • Компанія вважає за краще співпрацювати з тими клієнтами, яким на момент отримання позики виконується не менше 21 року. Максимальний вік 65 років.
 • Головна умова для отримання грошової позики-український паспорт та ідентифікаційний податковий номер.
 • Для отримання кредиту вам потрібен стабільний і швидкий Інтернет, а також мобільний номер. Останній використовується для верифікації облікового запису та спілкування з представниками МФО.
 • Банківська карта повинна обов’язково бути оформлена на власника наданих паспорта та ІПН. Важливо, щоб вона була дійсною, а на рахунку було мінімум 5 грн (це потрібно для процедури верифікації карти).

За умови, що ви виконуєте кожне з перерахованих правил, шанси на отримання кредиту від Кредит Плюс будуть дуже високими.

Чому вам варто звернутися за фінансовою допомогою?

Незважаючи на те що багато людей досі не уявляють, наскільки зручним може бути мікрокредитування, більшість громадян активно використовує цей кредитний продукт. Послуги компанії дозволяють швидко вирішити нагальні грошові питання. У чому полягають переваги МФО?

 • Для отримання грошової позики на карту банку вам не потрібно витрачати час в чергах, шукати офіс, марно витрачати час все робиться в режимі онлайн, що економить сили, час і береже нервову систему.
 • Ключова особливість кредитора повна автоматизація всіх процесів. Заявки обробляється не людиною, а просунутою системою, що прискорює фахівцям процедуру розгляду. Незалежно від часу доби, перевірка і аналіз заявки займає не більше 20 хвилин.
 • МФО зробило все можливе, щоб клієнтська база була в повній безпеці. Багаторівнева система захисту не боїться навіть найжорстокіших хакерських атак. Так що можна з упевненістю сказати шахраї ніколи не доберуться до конфіденційних даних.
 • Служба підтримки працює в режимі 24/7. Ви завжди можете набрати менеджера компанії і поговорити з ним про умови кредитування, процентні ставки, процедуру оформлення та інші важливі нюанси.
 • Не вимагає від вас ніяких поручителів і заставного майна.
 • Не потрібні довідки про доходи та документальне підтвердження працевлаштування, щоб видати грошову позику своєму клієнту.
 • За дострокове виконання кредитних зобов’язань компанія ніяк не карає, а навіть навпаки, заохочує клієнтів швидше виплачувати борг. Чим раніше ви заплатите, тим менше вийде розмір переплати.

Користуючись послугами мікрофінансової організації важливо брати до уваги окремі нюанси. Головні з них виглядають наступним чином.

 • Значні штрафи для клієнта, який прострочив виплату боргу і ухиляється від виконання взятих на себе зобов’язань. Розмір заборгованості буде стрімко зростати, а у позичальника виникнуть проблеми.
 • Нові клієнти МФО можуть розраховувати максимум на 3000 гривень. Це дає можливість перевірити ступінь надійності клієнта і зрозуміти, чи варто йому довіряти великі суми.
 • Так само як і банки, МФО не дає гроші клієнтам, яким на момент отримання позики не виповнився 21 рік.

Creditplus компанія, яка надає населенню фінансові послуги в рамках правового поля. Це підтверджується наявністю ліцензії, яка дозволяє займатися кредитуванням в Україні. У 2017 році Creditplus.ua зареєструвалася в якості фінансової установи. Тому в законності роботи організації сумніватися не доводиться.

Що робити, щоб отримати грошову позику!

Послугами компанії користується величезна кількість людей. Всі вони представляють різні професії і вікові категорії. У Кредит Плюс постарались максимально спростити процедуру отримання грошей, так що подати заявку зможуть навіть пенсіонери. Також завжди можна звернутися за допомогою фахівців. Консультанти в рамках телефонної розмови направлять вас, підкажуть, що потрібно робити і куди натискати.

Щоб ви розуміли, яким чином оформляється позика через Інтернет, давайте розглянемо докладну покрокову інструкцію і дізнаємося, як подати заявку на отримання кредиту.

Етапи оформлення заявки на кредит:

 • Відкривши головну сторінку кредитної організації, ви зможете скористатися кредитним калькулятором. Він має індикатори, які дозволяють зручно визначити необхідну суму і термін погашення заборгованості. Рухайте повзунки, щоб встановити точні дані. Коли все налаштуєте, натискайте на кнопку”Отримати гроші”.
 • Далі ви будете перенаправлені на сторінку створення власного облікового запису. Це дозволить вам отримати особистий кабінет, в якому буде зручно відстежувати стан заборгованості і актуальний статус заявок. Реєстраційна форма була гранично спрощена. Не забудьте придумати складний пароль. Після внесення всіх даних і ретельної перевірки заповнених полів, можете сміливо натиснути кнопку “Далі”.
 • Щоб підтвердити вказаний мобільний номер, ви отримаєте SMS-повідомлення з цифровим кодом. Його потрібно з першого разу внести в спеціальну форму, яка з’явиться як тільки ви відправите заповнену анкету.
 • Тепер можна зайнятися безпосередньо заявкою на отримання грошової позики. Ця анкета складається з чотирьох категорій. Кожну з них клієнт зобов’язаний заповнити повністю. Тут ви вказуєте персональні дані, що дозволяють вас ідентифікувати. Вкажіть правдиву інформацію про освіту, сімейний стан, дату народження. Далі слід вкладка з паспортними даними і додатковими контактами. Під останніми мається на увазі мобільний номер Вашої близької людини. Йому кредитор може зателефонувати для підтвердження особи, але на практиці таке трапляється вкрай рідко. Коли внесете всю інформацію, натискайте на кнопку”Далі”.
 • Наступною йде сторінка, де позичальник зобов’язаний вказати актуальну адресу проживання і прописку з паспорта. Якщо ви живете там, де і прописані, можна обійтися відповідною галочкою і не вводити дані знову. Адреса вказується повний. Тобто він повинен складатися з району, області, індексу і т. д. Таким чином ви можете гранично збільшити ймовірність схвалення заявки.
 • Хоча Creditplus.ua і не вимагає, щоб ви надавали довідку з роботи, кредитору потрібна правдива інформація про вашу роботу. Вкажіть, де і ким ви працюєте, як довго. Також на цій сторінці вказується інформація про актуальні позики від інших кредиторів.
 • Сфотографуватися через веб-камеру. Альтернативний варіант-завантажте готове фото за допомогою відповідної форми.
 • Тепер користувачеві належить верифікувати банківську карту, на яку відбудеться нарахування грошових коштів. Позичальник вводить номер картки, термін дії та CVV на задній частині. Також потрібно вказати ім’я власника. Відразу після цього буде автоматично заблокована символічна грошова сума (зазвичай в межах 1 грн). Клієнт повинен вказати, яка конкретно сума заблокована. Через кілька годин вашу гривню назад розблокують.
 • Перш ніж підтверджувати свою заявку, радимо уважно вивчити всі умови кредитного договору. Надалі це дозволить уникнути конфліктних ситуацій. Якщо якийсь пункт вас бентежить сміливо телефонуйте на гарячу лінію і задавайте питання.
 • Через кілька хвилин вам зателефонує представник компанії для уточнення деталей. Якщо заявка була заповнена в денний час, найімовірніше, дзвінок надійде і вашій додатковій контактній особі. Після Кредит Плюс максимум за 10 хвилин прийме рішення і повідомить про нього вам. Відповідне повідомлення надійде в особистий кабінет, а також у вигляді SMS-повідомлення на мобільний номер.

Потенційні причини відмови

Кредит Плюс Україна в основному приймає позитивні рішення за заявками, що надходять. Але, звичайно ж, не обходиться і без відмов. Велика частина відмов пов’язана з неуважністю позичальника. На що потрібно звернути увагу, щоб не зіткнутися з відмовою?

 • Слідкуйте за тим, щоб ваша банківська картка залишалась актуальною. Якщо її термін дії підійшов до кінця, ви взагалі ніде не зможете отримати кредит. Перевірити карту дуже легко подивіться під номером.
 • Перевіряйте всі зазначені дані на предмет наявності помилок. Відмовити у видачі позики Кредит Плюс у зв’язку з будь-якою помилкою. Форма реєстрації, навіть незважаючи на те вона в Інтернеті повноцінний документ. Тому до її заповнення потрібно ставитися з усією відповідальністю і увагою.
 • На карті має бути хоча б кілька гривень, нульовий баланс неприпустимий. Це основна умова для проходження процедури верифікації. В іншому випадку ви не можете підтвердити, що саме ви власником картки.
 • Намагайтеся зробити так, щоб між мікрокредитами був великий проміжок часу. Не можна звертатися за наступною позикою, як тільки розплатилися з попереднім. Компанія може відмовити через те, що вважатиме вам боржником. База даних оновлюється досить рідко, так що поспіх буде недоречним.
 • Щоб гарантовано отримати кредитні кошти від Кредит Плюс, намагайтеся вносити інформацію в кожне запропоноване поле. В іншому випадку шанси на позитивне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *