Огляд “Быстрозайм”

Компанія “Быстрозайм” надає кредитні послуги населенню, але в порівнянні з банками та ломбардами має легку систему кредитування, яка дозволяє отримати позику швидко, без поруки, застав і підтвердження доходів. Своїм основним завданням ставить полегшення кредитування для фізичних осіб. Завдяки роботі сервісу отримати позику можна швидко і зручно з мінімальним набором документів.

Умови кредитування в “Быстрозайм”

Компанія “Быстрозайм” розробила прозорі умови кредитування, що не містять прихованих комісій та платежів. Позики надаються без цільового призначення, позичальник має право витрачати отримані кошти на свій розсуд.

Основною цільовою аудиторією компанії люди, яким потрібні кошти до получки. Зручний кредит буде також в тому випадку, якщо за поточний період витрати перевищили доходи або потрібна негайно здійснити покупку, яка не була передбачена бюджетом. Завдяки розробленій системі надання кредитів онлайн, покрити будь-які незаплановані витрати можна без зайвої паперової тяганини, маючи під рукою лише паспорт та ІПН.

Отримати потрібну суму грошей можна готівкою в одному з відділень компанії, а також на банківську карту з онлайн оформленням через офіційний сайт в будь-який час доби. Сервіс гарантує, що на оформлення першого кредиту піде не більше 20 хвилин, а ось при повторному зверненні час розгляду заявки буде скорочено до п’яти хвилин.

Позики надаються на суму від 300 до 10000 гривень, строком від 7 до 65 днів. При першому зверненні позичальник має можливість оформити позику на суму до 10000 гривень, не більше, ніж на 30 календарних днів, а постійні клієнти мають можливість користуватися розширеними строками запозичень.

Для постійних клієнтів сервіс також розробив програму лояльності, згідно з якою за кожен оформлений кредит позичальникові нараховується бали в залежності від суми кредиту. Надалі ці бали можна накопичувати і обмінювати на подарункові дні з кредитуванням під 0%. Як бонус за кожного приведеного клієнта, який успішно оформив кредит, користувачі сервісу також отримують 100 гривень винагороди.

Однією з особливостей компанії, що вигідно відрізняє її від конкурентів, просунута система безпеки, яка захищає клієнта при роботі з сервісом і не дозволяє шахраям оформляти кредити на чужі паспорти. Сервіс має чотири рівні захисту даних клієнта і попередження шахрайських дій:

 • SSL-сертифікат захищає введені на сервіс дані клієнта від перехоплення шахраями. Дана міра дозволяє запобігти витоку персональної інформації, тому позичальники можуть бути впевнені, що в подальшому їх особиста інформація не буде використовуватися третіми особами проти них.
 • Еквайринг WayForPay впроваджена на сайт акредитована система для безпечних банківських операцій, що гарантує переказ коштів на зазначену карту.
 • Система кредитного скорингу компанії відсікає будь-які шахрайські дії з оформлення позик, перевіряючи інформацію про позичальника через безліч баз даних, включаючи бази даних загублених і викрадених документів.
 • Завершальний етап перевірки виконують фахівці сервісу, які мають багаторічний досвід і здатні психологічними прийомами і навідними питаннями виявити шахрая по телефонній розмові.

Процентна ставка

Для нових клієнтів діє пільгова відсоткова по кредиту в 0%, за умови, що сума кредиту не перевищує 2000 гривень, а термін кредитування 16 календарних днів. Фіксована процентна ставка сервісу становить 2% в день

Таким чином, оформивши кредит на 3000 гривень на 10 календарних днів до кінця терміну кредитування буде потрібно повернути 3600 гривень. Позика до 2000 гривень з аналогічним терміном кредитування буде надано новому клієнтові безкоштовно.

Таким чином, новий позичальник має можливість самостійно вибрати акційний кредит онлайн без відсотків або більшу суму позики за стандартними умовами сервісу.

Хто може отримати кредит в BistroZaim?

Сервіс має лояльні вимоги до позичальників і для оформлення просить надати тільки основні документи і мати в наявності необхідні для реєстрації атрибути. Єдина вимога до позичальника вік від 18 до 75 років і реєстрація на території України.

Для оформлення буде потрібно:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер;
 • мобільний телефон;
 • адреса E-mail пошти.

Онлайн кредитування доступне по всій території України, а оформити кредит готівкою можуть жителі Київської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Кіровоградської, Сумської та Черкаської областей.

Переваги “БистроЗайм”

 • Компанія не висуває до позичальників додаткові умови. Потрібен тільки паспорт, ІПН і стабільне джерело доходу (не обов’язково офіційний).
 • Оформлення кредиту займає не більше 20 хвилин, а повторний займ можна отримати практично миттєво.
 • Позичальник сплачує тільки відсотки за фактичне використання кредитних грошей.
 • Клієнти мають можливість оплатити позику достроково і частинами без штрафів і пені.
 • Послуги сервісу доступні цілодобово, сім днів на тиждень.
 • Для постійних клієнтів передбачена програма лояльності.
 • Для захисту даних своїх клієнтів сервіс застосовує 4 рівня захисту.
 • Сервіс має хорошу репутацію та відгуки, не раз ставав лауреатом і володарем нагород.

Як взяти кредит онлайн на карту в Bistro Zaim

Оформлення онлайн кредиту виконується самостійно на офіційному сайті компанії:

 • На головній сторінці сайту розташований кредитний калькулятор, на якому потрібно вибрати бажану суму і термін кредитування. Свій вибір слід підтвердити натисканням на кнопку “Оформити позику”.
 • У наступному вікні користувачеві відкриється вікно з декількома полями для реєстрації, в які потрібно буде ввести ПІБ, мобільний телефон, адреса електронної пошти та задати пароль для облікового запису. Зверніть увагу, що ПІБ слід вказувати на українській мові, так, як вони записані в паспорті.
 • Далі клієнт автоматично перенаправляється в особистий кабінет, де потрібно заповнити основну інформацію про себе, вказавши дані своїх документів.
 • На наступній сторінці потрібно вказати адресу реєстрації та фактичного проживання.
 • У новому вікні потрібно ввести соціальну інформацію про себе, вказати сімейний стан, джерело і розмір щомісячного доходу.
 • Останній етап верифікація банківської карти. Для прикріплення карти її дані потрібно ввести у відповідні поля на сайті, після чого на її рахунку буде тимчасово заблокована незначна сума грошей, яка стане доступною через кілька хвилин.

Розгляд заявки може зайняти до 20 хвилин часу. Про рішення компанії позичальник буде проінформований в особистому кабінеті і СМС-повідомленням. Після позитивної відповіді потрібно відвідати особистий кабінет і погодитися з умовами електронного кредитного договору, після чого гроші надійдуть на рахунок банківської картки протягом декількох хвилин.

Що робити в разі відмови?

Сервіс має високий відсоток схвалення заявок, проте трапляються і відмови. Найбільш часті причини:

 • не коректність введених в анкету даних;
 • погана кредитна історія;
 • банківська карта відкрита на ім’я іншої людини.

Подати повторну заявку на сервісі можна не раніше, ніж через місяць, тому при формуванні заявки слід бути уважним при введенні персональних даних. Перед оформленням рекомендується ознайомитися з інструкцією щодо заповнення анкети, так як, якщо система скорингу позичальника знайде невідповідність введених і фактичних даних про позичальника, то заявка буде автоматично відхилена.

Як погасити кредит?

Сервіс Бистрозайм подбав і про зручний погашенні кредиту. Оплатити позику можна:

 • банківською карткою на сайті сервісу, ввійшовши в особистий кабінет або через форму без авторизації, вказавши номер кредитного договору;
 • готівкою без комісії в одному з відділенні компанії;
 • грошовим переказом на банківські реквізити компанії.

При оплаті кредиту банківським переказом в полі “Призначення платежу” слід ввести ПІБ, номер ідентифікаційного номера або номер кредитного договору для того, щоб кошти були зараховані в рахунок погашення вашого кредиту.

Дії в разі прострочення

Порушення умов кредитного договору і термінів кредитування спричиняє за собою небажані наслідки для позичальника. Сервіс працює у відповідність до українського законодавства і має право стягувати борг будь-який передбачений законом методом:

 • нараховувати пеню і штрафні санкції за неустойку компанії;
 • внести негативні зміни в кредитну історію позичальника;
 • передати право на стягнення заборгованості третім особам;
 • звернутися з позовною заявою до суду і вимагати арешту майна і відшкодування збитків компанії.

Бистрозайм досить лояльна до своїх клієнтів компанія. Перші 3 дні прострочення штрафні санкції не нараховуються. Дана міра впроваджена для попередження спірних ситуацій, коли платіж відправлений, але з технічних причин не надійшов на рахунок. Якщо протягом цього періоду гроші так і не були зараховані в рахунок сплати боргу, то починаючи з наступного дня процентна ставка по кредиту буде перерахована до 2,65% в день. Дана міра застосовується також для клієнтів, які оформили перший займ на лояльних умовах і для акційних кредитів.

Пролонгація

Уникнути всіх перерахованих вище проблем можна оформивши пролонгацію кредитного договору. Для продовження термінів кредитування позичальникові потрібно відвідати особистий кабінет на сайті компанії та сплатити проценти, нараховані за попередній термін використання кредитних грошей.

Після продовження терміну кредитного договору відсотки нараховуються за стандартною кредитною ставкою сервісу. Пролонгація кредиту також не несе шкоди кредитної історії позичальника.

Відповідальність за неповернення

Підписуючи електронний договір, позичальник погоджується з умовами надання фінансових послуг сервісу. Він має таку ж юридичну силу, як і паперовий.

При виникненні непередбачених обставин, які не дозволяють оплатити заборгованість вчасно, щоб уникнути проблем, рекомендується оформити пролонгацію або звернутися на гарячу лінію сервісу за консультацією до фінансових фахівців компанії для пошуку оптимального рішення.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *