Кредит на карту без дзвінків в Україні: що потрібно, щоб отримати його?

Потенційному позичальнику достатньо мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний податковий номер та банківську картку, оформлену на власника паспорта. Щоб оформити кредит без дзвінків, вам не доведеться підтверджувати розмір своїх доходів, а також надавати документи зі своєї роботи. Кредитор не вимагає ніяких довідок. На кредитні кошти можуть розраховувати особи, які досягли повноліття. Як правило, мікрофінансові організації охочіше надають позику людям від 21 до 50 років.

Перед тим як подати заявку на кредит на карту без дзвінків, перевірте, чи не проводить обрана мікрофінансова організація будь-яких акцій. Часто новим клієнтам з метою залучення лояльної аудиторії видають кредитні гроші під 0% на 30 календарних днів. Це відмінна можливість заощадити і вирішити свої фінансові питання.

 • Отже, вам знадобився кредит на карту терміново? У такому випадку вам потрібно виконати кілька простих кроків:
 • Вибираєте гідну контору із запропонованого на сторінці списку, уважно вивчивши кожну пропозицію.
 • Потрібно врахувати, що нові клієнти рідко можуть отримати від мікрофінансової організації понад 3000 гривень.
 • Перейдіть на сайт обраної МФО і ознайомтеся з умовами договору, перш ніж приступити до заповнення заявки.
 • Якщо всі пункти в умовах вас влаштовують, скористайтесь кредитним калькулятором: вкажіть точну суму і термін виконання кредитних зобов’язань.
 • Рекомендуємо зареєструватися, щоб надалі збільшувати кредитний ліміт і користуватися привілеями постійного клієнта.
 • Заповніть заявку і відповідально підійдіть до заповнення всіх пунктів. Найменша помилка або помилка, і ваша заявка на отримання кредиту буде відхилена.
 • Очікуйте схвалення. Про прийняте рішення кредитор повідомляє клієнту за допомогою SMS-повідомлення або листа на вказану адресу електронної пошти.
 • Отримайте грошові кошти на вказаний номер банківської картки.

Якщо ви і далі будете користуватися послугами обраної мікрофінансової організації, то зможете робити все набагато швидше. Вам достатньо буде просто вказати потрібну суму, термін погашення заборгованості і підтвердити заявку. Документи та інша конфіденційна інформація зберігається на серверах кредитора, тому надавати її повторно не потрібно.

Кредит онлайн на карту без дзвінків: що це?

Це все той самий мікропозик, який видають мікрофінансові організації. Їх діяльність, точно так само, як і у випадку з банками, регулюється Національним Банком України та Національним комітетом фінпослуг. У порівнянні з банком, зареєструвати МФО набагато простіше, але при цьому їм доводиться стикатися з великими обмеженнями.

Мікропозик-це короткострокова грошова позика строком до 30 календарних днів. Розмір процентної ставки становить в середньому 1-2% за один день використання кредитних коштів. Разом із заповненням заявки, її розглядом та зарахуванням переказу вся процедура займає не більше 30 хвилин. А оскільки ви берете онлайн кредит на карту без дзвінків, вам навіть не доведеться нікуди їхати.

МФО зобов’язані працювати відповідно до загальних правил, які встановлені для всіх учасників ринку. Ви можете подати на кредитора до суду, якщо він порушив встановлені ним же умови. Точно так само кредитор може подати в суд на вас, щоб в судовому порядку стягнути заборгованість.

Онлайн кредит на карту без дзвінків: вартість послуг

Ви напевно помітили, що процентна ставка в мікрофінансових організаціях набагато вище в порівнянні з банками. На це об’єктивні причини:

 • У той час як банк, перш ніж видати людині кредит, перевіряє все, що тільки можна, МФО працює на довірі до позичальника. Щоб отримати грошову позику, достатньо надати паспорт, ідентифікаційний податковий номер та номер банківської картки. У заявці ви вказуєте обсяг доходів, місце роботи і т. д., але інформація носить тільки повідомний характер. Отже, кредитор ризикує, що і змушує його підвищувати плату за надання послуг.
 • Простота. Мікрофінансові організації в Інтернеті використовують так званий договір публічної оферти. Це онлайн аналог підписання угоди в двосторонньому порядку. Коли ви подаєте заявку то автоматично погоджуєтеся з усім, що там написано. Тому настійно рекомендуємо уважно читати кожен пункт.
 • Оперативність. Деяким банкам потрібно кілька днів, щоб розглянути заявку позичальника і прийняти рішення. МФО достатньо для цього всього 10-15 хвилин. До того ж ви можете отримати кредит на карту без дзвінків в Україні в будь-який час доби.
 • Лояльне ставлення до клієнтів. Навіть якщо у вас проблеми в кредитній історії, кредитор може піти назустріч і надати грошову позику. Але на велику суму розраховувати не варто.

Важливо відзначити, що висока процентна ставка виправдана метою отримання такої позики. Це в першу чергу короткостроковий кредит, який ви повинні повернути в найкоротші терміни. МФО не впроваджують жодних штрафних санкцій і т. д. за дострокове виконання кредитних зобов’язань. Тому ви можете заплатити наперед, як тільки у вас з’являться гроші.

Бувають ситуації, коли кошти потрібні тут і зараз, а заробітна плата буде нарахована тільки через 3 дні. У такій ситуації сенс оформити кредит в МФО і переплатити в результаті 3-6%. На високі процентні ставки мікрофінансових організацій скаржаться тільки ті, хто не вміє правильно користуватися кредитними продуктами.

Якщо у вас виникають проблеми зі своєчасним виконанням кредитних зобов’язань зверніться до кредитора заздалегідь. МФО завжди йдуть назустріч позичальникам і пропонують вигідні умови пролонгації або реструктуризації заборгованості. Окремі контори, розуміючи, з якими проблемами може зіткнутися людина, перші кілька днів не нараховують ні штрафів, ні додаткових відсотків. Ось тому так важливо уважно читати умови договору.

Чому варто оформити онлайн кредит на карту без дзвінків

Завдяки тому що ми живемо в епоху інтернету, необхідність відвідувати офіс МФО відпала. Тепер можна запросити отримання грошової позики з комп’ютера або смартфона. Мікрокредитування має унікальні переваги перед банківськими продуктами.

 • Можливість отримати гроші в будь-який день і будь-який час доби. Онлайн позика з виведенням на карту банку доступна в режимі 24/7. В офісі МФО завжди чергують співробітники, які розглядають вступники заявки. Окремі проекти і зовсім ввели систему автоматичного прийняття рішень, що ще більше прискорює процес.
 • Вам не потрібно шукати найближче відділення обраної компанії, витрачаючи час. Ви підстроюється тільки під себе і свої потреби.
 • Немає необхідності в живому спілкуванні. Для великої кількості людей складно просто прийти і просити у невідомої компанії гроші. Сором’язливість, сором’язливість або навіть гордість грає свою роль. Кредит онлайн без дзвінків вбереже вас від усякого почуття незручності.
 • Щоб оформити заявку на отримання позики, вам достатньо мати стабільне інтернет-з’єднання. Тому послуга корисна жителям провінційних міст і сіл, де кредитні кооперативи і спілки відсутні як такі, а ті контори, що на місці, викликають лише підозру.

Коли ви берете кредит на карту без дзвінків в Україні, важливо розуміти, що борги доведеться повертати. Але і тут МФО подбали про те, щоб у клієнтів не було ніякого дискомфорту. Виконати кредитні зобов’язання можна за допомогою інтернет-банкінгу, платіжних терміналів, банківських відділень. Мікрофінансові організації роблять все, щоб економити час позичальника, надаючи йому всі можливості.

Якщо банки відразу відмовляють клієнтам з зіпсованою кредитною історією, то МФО може піти назустріч і видати кредит. Але врахуйте, що якщо у вас кілька непогашених боргів, це буде видно в КИ, і мікрофінансова організація напевно відмовить у видачі позики.

Вибирайте відповідного кредитора, уважно читайте умови договору, заповнюйте заявку і отримуйте гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *