Кредит без застави

Кредит без застави поширене явище в сучасному кредитуванні. Цей спосіб отримати позику здобув популярність з двох причин: простота оформлення та швидкість, з якою можна отримати гроші. Сьогодні кредитування пішло ще далі, і кредит без застави можна оформити на карту, тобто практично миттєво.

Кредит без застави: як це було раніше

Ще 20 або 30 років тому при зверненні в банк умовою вдалого результату справи була наявність застави або поручителя. Тобто якщо ви хотіли взяти споживчий кредит, банк просив у вас гарантію того, що ви борг повернете. Найчастіше, заставою було цінне майно-автомобіль або нерухомість. Банк пред’являє претензії на заставу в разі, коли клієнт не справлявся з виплатами по позиці. Все це виглядало досить ризиковано, тому набули поширення кредити без застави.

Поручитель третя особа, яка гарантує, що клієнт поверне гроші в банк. Найчастіше, це був родич, який розділяє фінансові ризики, якщо клієнт не справляється з виплатою позики. Зараз порука по кредиту теж не настільки популярно. Включити в кредитний договір поручителя можуть хіба що в разі коли клієнт-молода людина до 21 року, що бере солідну позику.

Без заставний кредит без поручителів

Зараз банки все частіше практикують позики без застави. Як же тоді фінансові установи страхують себе? Вони можуть попросити довідку про доходи і з’ясувати, чи здатні ви виплатити кредит. Якщо ви берете кредит в банку, клієнтом якого то ця процедура простіше: банк знає, яку зарплату ви отримуєте і у вас депозитні вклади. Якщо ж ви звернулися за позикою в новий банк, то на отримання довідки про доходи та розгляд заявки піде час. Але спосіб отримати гроші без застави простішим способом-це швидкий кредит.

Кредити без застави і поручителів можна оформити в тому числі на будь-яку карту онлайн. Це найшвидший з існуючих способів отримати гроші. У нього кілька переваг:

  • не потрібні довідки про доходи, поручителі та застави;
  • не потрібно багаторазово звертатися в банк і стояти в чергах. У багатьох організаціях гроші в борг без застави видаються онлайн;
  • отримати позику можна дуже швидко, адже заявка буде розглядатися не довше 15 хвилин.

Мікропозики мають вигляд невеликих позик, що видаються на короткий термін. Вони дуже прості в отриманні, але всю відповідальність про виплату відсотків банк перекладає на свого клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *