Кредит онлайн на карту на 3000 грн

kredit-onlayn-na-3000-grn

У житті трапляються ситуації, коли терміново потрібні фінанси, а часу на очікування рішення банку немає. Наприклад, несподівано зламався автомобіль або потрібні дорогі ліки. В такому випадку вас виручить кредит онлайн на карту, який можна оформити в будь мікрофінансової компанії.

Переваги онлайн кредити:

1. Високий відсоток схвалення заявок. МФО, видають кредит онлайн, більш лояльно оцінюють потенційних позичальника. Вони не вимагають надавати велику кількість довідок, заставне майно або поручителів. Для отримання кредитних коштів знадобляться паспортні дані, податковий код (ІПН) і діюча банківська карта, на яку надійдуть гроші.

2. Швидка процедура оформлення. Отримати кредит на карту набагато простіше, ніж банківську позику. Кредитозаемщику не потрібно відвідувати банк, стояти в черзі, збирати необхідні документи, пояснювати мету взяття кредиту і чекати схвалення. На заповнення заявки, розгляд анкети і перерахування грошей на рахунок позичальника йде 5 хвилин. Для отримання позики підійде будь-яка банківська картка.

3. Безкоштовний перший позику. Для залучення нових кредитопозичальників деякі кредитні організації видають онлайн кредити на карту під 0% денної ставки. Такою вигідною кредитною програмою при першому зверненні можна скористатися в Dinero.ua, MoneyVeo, CreditKasa, AlexCredit або Miloan.

Недоліки кредитів онлайн:

1. Високі процентні ставки. Послуги мікрокредитування коштують дорого. Так, наприклад, в деяких МФО розмір ставки починається від 0,8% на добу. Тобто річна ставка за позиками коливається в межах 400-800%. Це занадто багато. Але з іншого боку мікрокредити надаються на короткий період 1-30 днів. Вони не розраховані для річного користування. Ці позикові кошти призначені для термінового вирішення клієнтських проблем. Повірте, в деяких випадках краще зайняти 1000 гривень і через тиждень віддати на 100 гривень більше, ніж не мати таку можливість, коли вона потрібна.

2. Невеликий кредитний ліміт. На жаль, при першому зверненні в МФО позичальнику доступно в середньому до 5 тисяч гривень. Згодом постійні клієнти зможуть отримати близько 15 тисяч гривень, а ось більше навряд чи.

Як виплачувати онлайн кредити на картку

Онлайн кредиту погашення Процедура виглядає ще простіше, ніж отримання. Мікрофінансові організації піклуються про клієнтів і пропонують на вибір кілька варіантів. Розглянемо кожен з них більш детально.

Через сайт МФО, не авторизуясь в системі

Без комісії сплатити кредит онлайн можна навіть не заходячи в особистий кабінет. Такий спосіб дозволяє погасити заборгованість як позичальнику, так і третім особам, які хочуть закрити його борг. Для цього слід вказати таку інформацію:

  • Номер телефону кредитозаемщика;
  • реквізити банківської картки, з якої будуть перераховані гроші.

Через особистий кабінет клієнта на сайті мікрофінансової організації

Все простіше простого:

  • заходите в свій ЛК;
  • вказуєте суму платежу;
  • натискаєте “оплатити кредит”.

Для оплати можна використовувати не тільки карту, на яку були зараховані позикові кошти, але і будь-яку іншу карту. Додаткова комісія за використання різних карт відсутня.

За допомогою платіжних терміналів або спеціальних сервісів

В якості терміналів можна, наприклад, використовувати мережі EasySoft або ж iBox. Що стосується платіжних сервісів, то для погашення кредиту чудово підійдуть Easypay, Portmone і подібні їм ресурси. Який би з 2 варіантів ви не вибрали, вам в будь-якому випадку доведеться крім суми платежу заплатити ще й комісію за послуги сервісу (терміналу).

Кредитні компанії дають можливість отримати гроші в кредит онлайн на карту в будь-який день. Головне не забувайте, що користуватися послугою довше зазначеного в договорі терміну занадто дороге задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *